İstediğiniz heryerde espresso içmeniz mümkün

mypressi TWIST

Dışarıda bir yerlerdesiniz mesela pikniğe gidiyorsunuz veya ofistesiniz ve bulunduğunuz ortamda espresso makinesi yok. Espresso içmeniz imkansız değil. Hızlı ve pratik bir şekilde espresso yapabilirsiniz, mypressi TWIST ve handpresso isimli bu iki taşınabilir ve enerji kaynağına ihtiyaç duymayan espresso makineleri ile artık istediğiniz heryerde espresso kahvenizi yudumlayabilirsiniz. İki üründe oldukça hafif olması sayesinde taşınabilirliği oldukça yüksek. Ayrıca iki üründe enerji kaynağına ihtiyaç durmuyor.

Bu makinelerden mypresso TWIST pnömatik bir motora sahip , nitro oksit (N2O) tabletler kullanarak kahve yapıyor, bir adet tabletle 8 adet kahve içmeniz mümkün.

Handpresso ise mekanik bir kahve makinesi yan tarafında bulunan pompayı 16 bar basınç elde edene kadar pompalıyorsunuz ardından sıcak suyunuzu ekliyorsunuz ve kahveniz hazır.

handpresso

handpresso

İki ürününde taşınabilirliği ve enerji kaynağına ihtiyaç duymadan kahve yapması tartışılmaz şekilde mükemmel fakat tek eksi yön iki üründe de sıcak suyu sizin harici olarak ısıtmanız gerekiyor. Bu durumda taşınabilirliği göz önüne aldığınızda normal görünüyor.

İki üründe ülkemizde satılmıyor fakat Amazon ve Ebay’den almanız mümkün. Bu arada yurtdışından satın alamayı düşünenlere önemli bir hatırlatma mypressi TWIST adlı üründe kullanılan nitro oksit tabletleri ülkemizde bulmanız mümkün değil.

mypresso TWIST’in sitesine ulaşmak için buraya, Handpresso’nun sitesine ulaşmak için buraya tıklayanız.

Bir Cevap Yazın