Fotoğrafların Köşelerini Yuvarlama

Bunu yapmak için photoshop veya benzeri programı kullanmak istemiyorsanız ya da online olarak istediğiniz heryerden bunu uygulamak istiyorsanız Round Pic adlı site bu işlemi sizin için gerçekleştiriyor. Bilgisayarınızdan bir fotoğraf seçerek bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi herhangi bir fotoğrafın adresini giridiğinizde de bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

Site ayrıca seçtiğiniz fotoğrafın köşelerinin ne kadar yuvarlanacağı seçeneği ile birlikte hangi köşelerin yuvarlanmak istediğinide seçmenizede imkan veriyor, bunun yanında Fotoğraf boyutlarını ve kaliteyi ayarlayabilir ve fotoğrafı png formatında da kaydetmenize imkan var. Adresi www.roundpic.com olan sitenin bu hizmetini denemek size kalmış artık…

Daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız, alternatif olarak fotoğraf düzenleme, sosyal medya görseli yaratma, sunum, şema, algoritma hazırlanması… vb bir çok grafik çalışmasını rahatça yapmanın mümkün olduğu online ve ücretsiz bir uygulama olan Canva‘yı da deneyebilirsiniz. Bu site ayrıca Türkçe olarak hizmet veriyor.

4 Cevaplar

 1. ÖmeR Faruk dedi ki:

  Usta valla bende bunu arıyordum süpersin helal!

 2. Suat dedi ki:

  işinize yaramasına sevindim

 3. kayserispor dedi ki:

  deniyorum. umarım fotoğrafların kalitesini düşürmeden bu işi becerebilir.

 4. deniz dedi ki:

  Hocam valla o kadar aradım hazır buldum helal sana çok sağol

Bir Cevap Yazın